Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie zaliczenia gmin oraz miast do jednego z czterech okręgów podatkowych z dnia 10 grudnia 2001r.

 

Dz.U.01.143.1614

ROZPORZĄDZENIE

MINISTRA FINANSÓW

z dnia 10 grudnia 2001 r.

w sprawie zaliczenia gmin oraz miast do jednego z czterech okręgów podatkowych.

(Dz. U. z dnia 14 grudnia 2001 r.)

Na podstawie art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. o podatku rolnym (Dz. U. z 1993 r. Nr 94, poz. 431, z 1994 r. Nr 1, poz. 3, z 1996 r. Nr 91, poz. 409, z 1997 r. Nr 43, poz. 272 i Nr 137, poz. 926, z 1998 r. Nr 108, poz. 681 oraz z 2001 r. Nr 81, poz. 875) zarządza się, co następuje:

§ 1. 1. Gminy oraz miasta zalicza się do jednego z czterech okręgów podatkowych, zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik do rozporządzenia.

2. Zmiany podziału administracyjnego państwa nie powodują zmiany zaliczenia do okręgu podatkowego.

§ 2. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2002 r.

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ GMIN I MIAST ZALICZONYCH DO POSZCZEGÓLNYCH OKRĘGÓW PODATKOWYCH

Województwo

 

Powiat, Miasto na

prawach powiatu

Okręg

podatkowy

Gmina, Miasto

 

1

2

3

4

dolnośląskie

 

 

 

 

 

 

bolesławiecki

I

Gromadka, Warta Bolesławiecka

 

 

 

 

II

 

Bolesławiec (m.)**, Bolesławiec,

Nowogrodziec, Osiecznica

dzierżoniowski

I

Łagiewniki

 

 

 

 

 

 

II

 

 

Bielawa (m.), Dzierżoniów (m.), Pieszyce

(m.),Piława Górna (m.), Dzierżoniów,

Niemcza

głogowski

I

Głogów (m.), Głogów, Jerzmanowa, Pęcław

 

 

II

Kotla, Żukowice

górowski

I

Góra, Jemielno, Niechlów, Wąsosz

 

jaworski

 

I

 

Jawor(m.), Męcinka, Mściwojów, Paszowice,

Wądroże Wielkie

 

 

II

Bolków

 

Jelenia

Góra (m.p.)*

IV

 

Jelenia Góra (m.p.)

 

 

 

 

jeleniogórski

 

 

 

IV

 

 

 

Karpacz (m.), Kowary (m.), Piechowice

(m.), Szklarska Poręba (m.), Janowice

Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice,

Podgórzyn, Stara Kamienica

 

kamiennogórski

 

IV

 

Kamienna Góra (m.), Kamienna Góra,

Lubawka, Marciszów

kłodzki

II

Kłodzko (m.), Kłodzko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

 

 

Duszniki-Zdrój (m.), Kudowa-Zdrój(m.),

Nowa Ruda (m.), Polanica-Zdrój (m.),

Bystrzyca Kłodzka, Lądek-Zdrój, Lewin

Kłodzki, Międzylesie, Nowa Ruda, Radków,

Stronie Śląskie, Szczytna

 

Legnica

(m.p.)

II

 

Legnica (m.p.)

 

legnicki

I

Chojnów (m.), Chojnów, Prochowice, Ruja

 

 

 

 

II

 

Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole,

Miłkowice

 

lubański

 

II

 

Lubań (m.), Leśna, Lubań, Olszyna,

Platerówka, Siekierczyn

 

 

IV

Świeradów - Zdrój (m.)

lubiński

I

Ścinawa

 

 

II

Lubin(m.), Lubin, Rudna

 

lwówecki

 

II

 

Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski,

Wleń

 

 

III

Mirsk

milicki

I

Cieszków, Krośnice, Milicz

 

 

oleśnicki

 

 

I

 

 

Oleśnica (m.), Bierutów, Dobroszyce,

Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica,

Syców, Twardogóra

 

oławski

 

I

 

Oława (m.), Domaniów, Jelcz-Laskowice,

Oława

 

polkowicki

 

I

 

Chocianów, Gaworzyce, Grębocice,

Polkowice, Przemków, Radwanice

 

strzeliński

 

I

 

Borów, Kondratowice, Przeworno, Strzelin,

Wiązów

 

średzki

 

I

 

Kostomłoty, Malczyce, Miękinia, Środa

Śląska, Udanin

 

świdnicki

 

I

 

Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice,

Strzegom, Żarów

 

 

II

Świdnica (m.), Świebodzice (m.), Świdnica

 

trzebnicki

 

I

 

Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica,

Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród

Wałbrzych (m.p.)

IV

Wałbrzych (m.p.)

 

 

wałbrzyski

 

 

IV

 

 

Boguszów-Gorce (m.), Jedlina - Zdrój (m.),

Szczawno-Zdrój (m.), Czarny Bór, Głuszyca,

Mieroszów, Stare Bogaczowice, Walim

wołowski

I

Brzeg Dolny, Wińsko, Wołów

Wrocław (m.p.)

I

Wrocław (m.p.)

 

 

wrocławski

 

 

I

 

 

Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty

Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Sobótka,

Święta Katarzyna, Żórawina

ząbkowicki

I

Kamieniec Ząbkowicki

 

 

 

 

II

 

Bardo, Ciepłowody, Stoszowice, Ząbkowice

Śląskie, Ziębice, Złoty Stok

 

zgorzelecki

 

II

 

Zawidów (m.), Zgorzelec (m.), Bogatynia,

Pieńsk, Sulików, Węgliniec, Zgorzelec

 

złotoryjski

 

I

 

Złotoryja (m.), Pielgrzymka, Zagrodno,

Złotoryja

 

 

II

Świerzawa

 

 

III

Wojcieszów (m.)

kujawsko-pomorskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aleksandrowski

 

 

 

II

 

 

 

Aleksandrów Kujawski (m.), Ciechocinek

(m.), Nieszawa (m.), Aleksandrów Kujawski,

Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec,

Zakrzewo

brodnicki

I

Bobrowo, Jabłonowo Pomorskie

 

 

 

 

II

 

Brodnica (m.), Brodnica, Brzozie, Górzno,

Grążawy, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno

Bydgoszcz (m.p)

I

Bydgoszcz (m.p.)

 

 

bydgoski

 

 

I

 

 

Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz,

Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko,

Sicienko, Solec Kujawski

 

chełmiński

 

I

 

Chełmno (m.), Chełmno, Kijewo Królewskie,

Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno, Unisław

 

golubsko-dobrzyński

I

 

Golub-Dobrzyń (m.), Ciechocin,

Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie

 

 

II

Radomin, Zbójno

Grudziądz (m.p.)

I

Grudziądz (m.p.)

 

grudziądzki

 

I

 

Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń

Chełmiński, Rogóźno, Świecie nad Osą

 

 

 

inowrocławski

 

 

 

I

 

 

 

Inowrocław (m.), Dąbrowa Biskupia,

Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo,

Kruszwica, Pakość, Rojewo, Złotniki

Kujawskie

 

 

lipnowski

 

 

II

 

 

Lipno (m.), Bobrowniki, Chrostkowo,

Dobrzyń nad Wisłą, Kikół, Lipno, Skępe,

Tłuchowo, Wielgie

mogileński

I

Dąbrowa, Jeziora Wielkie, Mogilno, Strzelno

 

nakielski

 

I

 

Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki,

Szubin

 

radziejowski

 

II

 

Radziejów (m.), Bytoń, Dobre, Osięciny,

Piotrków Kujawski, Radziejów, Topólka

 

rypiński

 

II

 

Rypin (m.), Brzuze, Rogowo, Rypin,

Skrwilno, Wąpielsk

 

sepoleński

 

II

 

Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie,

Sośno, Więcbork

 

 

świecki

 

 

I

 

 

Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo,

Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie,

Świekatowo, Warlubie

Toruń (m.p.)

I

Toruń (m.p.)

 

 

toruński

 

 

I

 

 

Chełmża (m.), Chełmża, Lubicz, Łubianka,

Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka,

Zławieś Wielka

 

 

II

Czernikowo

 

tucholski

 

II

 

Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo,

Śliwice, Tuchola

 

wąbrzeski

 

I

 

Wąbrzeźno (m.), Dębowa Łąka, Książki,

Płużnica, Wąbrzeźno

Włocławek (m.p.)

II

Włocławek (m.p.)

 

 

 

włocławski

 

 

 

II

 

 

 

Kowal (m.), Baruchowo, Boniewo, Brześć

Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki,

Izbica Kujawska, Kowal, Lubanie, Lubień

Kujawski, Lubraniec, Włocławek

 

żniński

 

I

 

Barcin, Gąsawa, Janowiec Wielkopolski,

Łabiszyn, Rogowo, Żnin

lubelskie

 

 

 

 

 

 

 

Biała Podlaska

(m.p.)

II

 

Biała Podlaska (m.p.)

 

 

bialski

 

II

 

Międzyrzec Podlaski (m.), Biała Podlaska,

Drelów, Leśna Podlaska, Międzyrzec Podlaski

 

 

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

Terespol (m.), Janów Podlaski, Kodeń,

Konstantynów, Łomazy, Piszczac, Rokitno,

Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol,

Tuczna, Wisznice, Zalesie

 

 

 

biłgorajski

 

 

 

III

 

 

 

Biłgoraj (m.), Aleksandrów, Biłgoraj,

Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów,

Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny,

Tarnogród, Tereszpol, Turobin

Chełm (m.p.)

II

Chełm (m.p.)

 

 

chełmski

 

 

II

 

 

Rejowiec Fabryczny (m.), Białopole, Chełm,

Kamień, Leśniowice, Rejowiec Fabryczny,

Siedliszcze, Wojsławice, Żmudź

 

 

 

 

III

 

Dorohusk, Dubienka, Ruda-Huta, Sawin,

Wierzbica

 

hrubieszowski

 

II

 

Hrubieszów (m.), Dołhobyczów, Hrubieszów,

Mircze, Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice

 

 

III

Horodło

 

janowski

 

II

 

Batorz, Janów Lubelski, Modliborzyce,

Potok Wielki

 

 

III

Chrzanów, Dzwola, Godziszów,

 

 

 

krasnostawski

 

 

 

II

 

 

 

Krasnystaw (m.), Gorzków, Izbica,

Krasnystaw, Kraśniczyn, Łopiennik Górny,

Rejowiec, Rudnik, Siennica Różana,

Żółkiewka

 

 

kraśnicki

 

 

II

 

 

Kraśnik(m.), Annopol, Dzierzkowice,

Gościeradów, Kraśnik, Szastarka, Trzydnik

Duży, Urzędów, Wilkołaz, Zakrzówek

 

 

 

lubartowski

 

 

 

II

 

 

 

Lubartów (m.), Abramów, Firlej,

Jeziorzany, Kamionka, Kock, Lubartów,

Michów, Niedźwiada, Ostrów Lubelski,

Ostrówek, Serniki, Uścimów

Lublin (m.p.)

II

Lublin (m.p.)

 

 

 

 

lubelski

 

 

 

 

II

 

 

 

 

Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów,

Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica,

Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce,

Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie,

Zakrzew

łęczyński

II

Ludwin, Łęczna, Milejów, Puchaczów, Spiczyn

 

 

III

Cyców

 

 

 

łukowski

 

 

 

II

 

 

 

Łuków (m.), Stoczek Łukowski (m.), Adamów,

Krzywda, Łuków, Serokomla, Stanin, Stoczek

Łukowski, Trzebieszów, Wojcieszków, Wola

Mysłowska

 

opolski

 

II

 

Chodel, Józefów, Karczmiska, Łaziska,

Opole Lubelskie, Poniatowa, Wilków

 

parczewski

 

II

 

Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Parczew,

Siemień

 

 

III

Podedwórze, Sosnowica

 

 

puławski

 

 

II

 

 

Puławy (m.), Baranów, Janowiec, Kazimierz

Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów,

Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Żyrzyn

 

 

radzyński

 

 

II

 

 

Radzyń Podlaski (m.), Borki, Czemierniki,

Kąkolewnica Wschodnia, Komarówka Podlaska,

Radzyń Podlaski, Ulan-Majorat, Wohyń

 

rycki

 

II

 

Dęblin (m.), Kłoczew, Nowodwór, Ryki,

Stężyca, Ułęż

 

świdnicki

 

II

 

Świdnik (m.), Fajsławice, Mełgiew, Piaski,

Rybczewice, Trawniki

 

 

 

tomaszowski

 

 

 

II

 

 

 

Tomaszów Lubelski (m.), Bełżec, Jarczów,

Krynice, Lubycza Królewska, Łaszczów,

Rachanie, Tarnawatka, Telatyn, Tomaszów

Lubelski, Tyszowce, Ulhówek

 

 

III

Susiec

 

włodawski

 

III

 

Włodawa (m.), Hanna, Hańsk, Stary Brus,

Urszulin, Włodawa, Wola Uhruska, Wyryki

Zamość (m.p.)

II

Zamość (m.p.)

 

 

zamojski

 

 

II

 

 

Adamów, Grabowiec, Komarów-Osada, Łabunie,

Miączyn, Nielisz, Sitno, Skierbieszów,

Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość

 

 

III

Krasnobród, Radecznica, Zwierzyniec

lubuskie

 

 

 

 

 

 

 

 

Gorzów

Wielkopolski

(m.p.)

II

 

 

Gorzów Wielkopolski (m.p.)

 

 

gorzowski

I

Deszczno

 

 

 

 

II

 

Kostrzyn (m.), Bogdaniec, Kłodawa,

Lubiszyn, Santok, Witnica

krośnieński

I

Bytnica

 

 

 

 

II

 

Gubin (m.), Bobrowice, Dąbie, Gubin,

Krosno Odrzańskie, Maszewo

 

międzyrzecki

 

I

 

Bledzew, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew,

Skwierzyna, Trzciel

 

 

nowosolski

 

 

I

 

 

Nowa Sól (m.), Bytom Odrzański, Kolsko,

Kożuchów, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Otyń,

Siedlisko

słubicki

I

Górzyca, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice

 

 

II

Cybinka

 

strzelecko-drezdene

cki

I

 

Stare Kurowo

 

 

 

 

 

II

 

Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce

Krajeńskie, Zwierzyn

 

sulęciński

 

I

 

Krzeszyce, Lubniewice, Słońsk, Sulęcin,

Torzym

 

świebodziński

 

I

 

Lubrza, Łagów, Skąpe, Szczaniec,

Świebodzin, Zbąszynek

wschowski

I

Sława, Szlichtyngowa, Wschowa

 

Zielona

Góra (m.p.)

I

 

Zielona Góra (m.p.)

 

 

zielonogórski

 

I

 

Babimost, Bojadła, Kargowa, Sulechów,

Świdnica, Trzebiechów, Zabór, Zielona Góra

 

 

II

Czerwieńsk, Nowogród Bobrzański

 

żagański

 

I

 

Żagań (m.), Brzeźnica, Małomice,

Niegosławice, Szprotawa, Żagań

 

 

II

Gozdnica (m.), Iłowa, Wymiarki

 

 

żarski

 

 

II

 

 

Łęknica (m.), Żary (m.), Brody, Jasień,

Lipinki Łużyckie, Lubsko, Przewóz,

Trzebiel, Tuplice, Żary

łódzkie

 

 

 

 

 

 

bełchatowski

III

Drużbice, Rusiec, Zelów

 

 

 

 

IV

 

Bełchatów (m.), Bełchatów, Kleszczów,

Kluki, Szczerców

 

brzeziński

 

II

 

Brzeziny (m.), Brzeziny, Dmosin, Jeżów,

Rogów

 

 

kutnowski

 

 

II

 

 

Kutno (m.), Bedlno, Dąbrowice,

Krośniewice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta,

Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce, Żychlin

łaski

II

Buczek, Łask, Sędziejowice, Wodzierady

 

 

III

Widawa

 

 

łęczycki

 

 

II

 

 

Łęczyca (m.), Daszyna, Góra Św.

Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Piątek,

Świnice Warckie, Witonia

 

 

łowicki

 

 

II

 

 

Łowicz (m.), Bielawy, Chąśno, Domaniewice,

Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łowicz,

Łyszkowice, Nieborów, Zduny

Łódź (m.p.)

II

Łódź (m.p.)

 

łódzki wschodni

 

II

 

Andrespol, Brójce, Koluszki, Nowosolna,

Rzgów, Tuszyn

 

opoczyński

 

II

 

Białaczów, Mniszków, Opoczno, Paradyż,

Poświętne, Sławno, Żarnów

 

 

III

Drzewica

 

 

pabianicki

 

 

II

 

 

Konstantynów Łódzki (m.), Pabianice (m.),

Dłutów, Dobroń, Lutomiersk, Pabianice,

Ksawerów

pajęczański

II

Działoszyn

 

 

 

 

III

 

Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Pajęczno,

Siemkowice

 

 

IV

Rząśnia, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce

 

 

Piotrków

Trybunalski

(m.p.)

II

 

 

Piotrków Trybunalski (m.p.)

 

 

 

piotrkowski

 

II

 

Aleksandrów, Czarnocin, Łęki Szlacheckie,

Moszczenica, Ręczno, Sulejów, Wolbórz

 

 

III

Grabica, Rozprza, Wola Krzysztoporska

 

 

IV

Gorzkowice

 

poddębicki

 

II

 

Dalików, Pęczniew, Poddębice, Uniejów,

Wartkowice, Zadzim

 

radomszczański

 

II

 

Gidle, Kobiele Wielkie, Masłowice,

Przedbórz, Wielgomłyny, Żytno

 

 

III

Radomsko (m.), Kodrąb, Ładzice, Radomsko

 

 

 

 

IV

 

Dobryszyce, Gomunice, Kamieńsk, Lgota

Wielka

 

rawski

 

II

 

Rawa Mazowiecka (m.), Biała Rawska,

Cielądz, Rawa Mazowiecka, Regnów, Sadkowice

 

 

sieradzki

 

 

II

 

 

Sieradz (m.), Błaszki, Brąszewice,

Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa,

Sieradz, Warta, Wróblew, Złoczew

 

Skierniewice

(m.p.)

II

 

Skierniewice (m.p.)

 

 

 

skierniewicki

 

 

II

 

 

Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy,

Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn,

Skierniewice, Słupia

 

 

 

tomaszowski

 

 

 

II

 

 

 

Tomaszów Mazowiecki (m.), Będków,

Budziszewice, Czerniewice, Inowłódz,

Lubochnia, Rokiciny, Rzeczyca, Tomaszów

Mazowiecki, Ujazd, Żelechlinek

 

wieluński

 

I

 

Biała, Czarnożyły, Mokrsko, Pątnów,

Skomlin, Wieluń, Wierzchlas

 

 

II

Konopnica, Osjaków, Ostrówek

 

wieruszowski

 

I

 

Bolesławiec, Czastary, Łubnice, Sokolniki,

Wieruszów

 

 

II

Galewice, Lututów

 

zduńskowolski

 

II

 

Zduńska Wola (m.), Szadek, Zapolice,

Zduńska Wola

 

 

zgierski

 

 

II

 

 

Głowno(m.), Ozorków (m.), Zgierz (m.),

Aleksandrów Łódzki, Głowno, Ozorków,

Parzęczew, Stryków, Zgierz

małopolskie

 

 

 

 

 

 

bocheński

II

Bochnia (m.), Bochnia, Drwinia, Rzezawa

 

 

 

 

III

 

Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz,

Trzciana, Żegocina

 

brzeski

 

II

 

Borzęcin, Brzesko, Czchów, Dębno, Gnojnik,

Iwkowa, Szczurowa

chrzanowski

I

Babice, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia

 

 

II

Alwernia

 

dąbrowski

 

II

 

Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów,

Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz, Szczucin

 

gorlicki

 

III

 

Gorlice (m.), Biecz, Bobowa, Gorlice,

Lipinki, Łużna, Moszczenica

 

 

IV

Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie

Kraków (m.p.)

II

Kraków (m.p.)

 

 

 

 

 

krakowski

 

 

 

 

 

II

 

 

 

 

 

Czernichów, Igołomia - Wawrzeńczyce,

Iwanowice, Jerzmanowice - Przeginia,

Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki,

Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina,

Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne,

Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki

limanowski

III

Jodłownik, Laskowa

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

Limanowa (m.), Mszana Dolna (m.), Dobra,

Kamienica, Limanowa, Łukowica, Mszana

Dolna, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark

 

miechowski

 

II

 

Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki,

Miechów, Racławice, Słaboszów

 

myślenicki

 

III

 

Dobczyce, Myślenice, Raciechowice,

Siepraw, Sułkowice

 

 

IV

Lubień, Pcim, Tokarnia, Wiśniowa

Nowy Sącz (m.p.)

III

Nowy Sącz (m.p.)

 

 

nowosądecki

 

 

III

 

 

Grybów (m.), Chełmiec, Gródek nad

Dunajcem, Grybów, Korzenna, Łososina

Dolna, Nawojowa, Podegrodzie, Stary Sącz

 

 

 

 

IV

 

Kamionka Wielka, Krynica-Zdrój, Łabowa,

Łącko, Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Rytro

nowotarski

II

Spytkowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

 

 

Nowy Targ (m.), Szczawnica (m.), Czarny

Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko

nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze

Niżne, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Raba

Wyżna, Rabka-Zdrój, Szaflary

 

olkuski

 

II

 

Bukowno (m.), Bolesław, Klucze, Olkusz,

Trzyciąż, Wolbrom

oświęcimski

I

Chełmek

 

 

 

 

II

 

Oświęcim (m.), Brzeszcze, Kęty, Osiek,

Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator

 

proszowicki

 

II

 

Koniusza, Koszyce, Nowe Brzesko,

Pałecznica, Proszowice, Radziemice

 

suski

 

III

 

Sucha Beskidzka (m.), Budzów, Maków

Podhalański, Stryszawa, Zembrzyce

 

 

 

 

IV

 

Jordanów (m.), Bystra-Sidzina, Jordanów,

Zawoja

Tarnów (m.p.)

II

Tarnów (m.p.)

 

 

 

tarnowski

 

 

 

II

 

 

 

Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów,

Skrzyszów, Tarnów, Tuchów,

Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wojnicz,

Zakliczyn, Żabno

 

 

III

Ciężkowice, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski

 

tatrzański

 

IV

 

Zakopane (m.), Biały Dunajec, Bukowina

Tatrzańska, Kościelisko, Poronin

 

wadowicki

 

II

 

Brzeźnica, Spytkowice, Tomice, Wadowice,

Wieprz

 

 

 

 

III

 

Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska,

Lanckorona, Mucharz, Stryszów

 

wielicki

 

II

 

Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice,

Wieliczka

mazowieckie

 

 

 

 

 

 

 

białobrzeski

 

II

 

Białobrzegi, Promna, Radzanów, Stara

Błotnica, Stromiec, Wyśmierzyce

 

 

ciechanowski

 

 

II

 

 

Ciechanów (m.), Ciechanów, Glinojeck,

Gołymin-Ośrodek, Ojrzeń, Opinogóra Górna,

Regimin, Sońsk

 

 

III

Grudusk

 

 

 

garwoliński

 

 

 

II

 

 

 

Garwolin (m.) Łaskarzew (m.), Borowie,

Garwolin, Górzno, Łaskarzew, Maciejowice,

Miastków Kościelny, Parysów, Pilawa,

Sobolew, Trojanów, Wilga, Żelechów

 

gostyniński

 

II

 

Gostynin (m.), Gostynin, Pacyna, Sanniki,

Szczawin Kościelny

 

grodziski

 

I

 

Milanówek (m.), Podkowa Leśna (m.),

Grodzisk Mazowiecki

 

 

II

Baranów, Jaktorów, Żabia Wola

grójecki

I

Tarczyn

 

 

 

 

 

 

II

 

 

Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn,

Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto

nad Pilicą, Pniewy, Warka

kozienicki

I

Sieciechów

 

 

 

 

II

 

Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów,

Grabów nad Pilicą, Kozienice, Magnuszew

 

legionowski

 

I

 

Legionowo (m.), Jabłonna, Nieporęt,

Serock, Wieliszew

 

lipski

 

III

 

Chotcza, Ciepielów, Lipsko, Rzeczniów,

Sienno, Solec nad Wisłą

łosicki

II

Huszlew, Łosice, Olszanka

 

 

III

Platerów, Sarnaki, Stara Kornica

 

 

makowski

 

 

II

 

 

Maków Mazowiecki (m.), Czerwonka,

Karniewo, Młynarze, Różan, Rzewnie,

Sypniewo, Szelków

 

 

III

Krasnosielc, Płoniawy-Bramura

miński

I

Halinów

 

 

 

 

 

 

 

 

II

 

 

 

Mińsk Mazowiecki (m.), Cegłów, Dębe

Wielkie, Dobre, Jakubów, Kałuszyn,

Latowicz, Mińsk Mazowiecki, Mrozy,

Siennica, Stanisławów

 

mławski

 

II

 

Mława (m.), Lipowiec Kościelny, Strzegowo,

Stupsk, Wiśniewo

 

 

 

 

III

 

Dzierzgowo, Radzanów, Szreńsk, Szydłowo,

Wieczfnia Kościelna

 

nowodworski

 

I

 

Nowy Dwór Mazowiecki (m.), Czosnów,

Zakroczym

 

 

II

Leoncin, Nasielsk, Pomiechówek

Ostrołęka (m.p.)

II

Ostrołęka (m.p.)

ostrołęcki

II

Czerwin, Goworowo, Rzekuń, Troszyn

 

 

III

Lelis, Olszewo-Borki

 

 

 

 

IV

 

Baranowo, Czarnia, Kadzidło, Łyse,

Myszyniec

 

 

ostrowski

 

 

II

 

 

Ostrów Mazowiecka (m.), Brok, Małkinia

Górna, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń,

Wąsewo

 

 

 

 

III

 

Andrzejewo, Boguty-Pianki, Nur, Szulborze

Wielkie, Zaręby Kościelne

 

otwocki

 

I

 

Józefów (m.), Otwock (m.), Karczew,

Wiązowna

 

 

 

 

II

 

Celestynów, Kołbiel, Osieck,

Sobienie-Jeziory

 

piaseczyński

 

I

 

Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna,

Lesznowola, Piaseczno, Prażmów

Płock (m.p.)

II

Płock (m.p.)

 

 

 

płocki

 

 

 

II

 

 

 

Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo,

Drobin, Gąbin, Łąck, Mała Wieś, Nowy

Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara

Biała, Staroźreby, Wyszogród

 

 

 

płoński

 

 

 

II

 

 

 

Płońsk (m.), Raciąż (m.), Baboszewo,

Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec,

Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Raciąż,

Sochocin, Załuski

 

pruszkowski

 

I

 

Piastów (m.), Pruszków (m.), Brwinów,

Michałowice, Nadarzyn, Raszyn

przasnyski

II

Krasne

 

 

III

Przasnysz (m.), Czernice Borowe, Przasnysz

 

 

IV

Chorzele, Jednorożec, Krzynowłoga Mała

 

przysuski

 

III

 

Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół,

Potworów, Przysucha, Rusinów, Wieniawa

 

pułtuski

 

II

 

Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Pułtusk,

Świercze, Winnica, Zatory

Radom (m.p.)

II

Radom (m.p.)

 

 

 

radomski

 

 

 

II

 

 

 

Pionki (m.), Gózd, Iłża, Jastrzębia,

Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala,

Pionki, Przytyk, Skaryszew, Wierzbica,

Wolanów, Zakrzew

Siedlce (m.p.)

II

Siedlce (m.p.)

 

 

 

siedlecki

 

 

 

II

 

 

 

Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Mordy,

Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec,

Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn

Poduchowny

 

sierpecki

 

II

 

Sierpc (m.), Gozdowo, Mochowo, Sierpc,

Szczutowo

 

 

III

Rościszewo, Zawidz

 

 

sochaczewski

 

 

II

 

 

Sochaczew (m.), Brochów, Iłów,

Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew,

Teresin

 

 

sokołowski

 

 

II

 

 

Sokołów Podlaski (m.), Bielany, Ceranów,

Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Repki,

Sabnie, Sokołów Podlaski, Sterdyń

szydłowiecki

II

Jastrząb, Mirów, Orońsko, Szydłowiec

 

 

III

Chlewiska

 

 

 

 

 

 

warszawski

 

 

 

 

 

 

I

 

 

 

 

 

 

Sulejówek (m.), Wesoła (m.), Warszawa -

Bemowo, Warszawa -Białołęka, Warszawa -

Bielany, Warszawa - Centrum, Warszawa

-Rembertów, Warszawa - Targówek, Warszawa

- Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa -

Wawer, Warszawa - Wilanów, Warszawa -

Włochy

 

warszawski

zachodni

I

 

Błonie, Izabelin, Leszno, Łomianki, Ożarów

Mazowiecki, Stare Babice

 

 

II

Kampinos

 

węgrowski

 

II

 

Węgrów (m.), Grębków, Korytnica, Liw,

Miedzna, Sadowne, Wierzbno

 

 

III

Łochów, Stoczek

 

wołomiński

 

I

 

Kobyłka (m.), Marki (m.), Ząbki (m.),

Zielonka (m.), Radzymin, Wołomin

 

 

 

 

II

 

Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne,

Strachówka, Tłuszcz

 

wyszkowski

 

II

 

Brańszczyk, Długosiodło, Rząśnik,

Somianka, Wyszków, Zabrodzie

zwoleński

II

Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń

 

żuromiński

 

III

 

Bieżuń, Kuczbork-Osada, Lubowidz, Lutocin,

Siemiątkowo Koziebrodzkie, Żuromin

 

żyrardowski

 

II

 

Żyrardów (m.), Mszczonów, Puszcza

Mariańska, Radziejowice, Wiskitki

opolskie

 

 

 

 

 

 

 

brzeski

 

I

 

Brzeg (m.), Grodków, Lewin Brzeski,

Lubsza, Olszanka, Skarbimierz

głubczycki

I

Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz

 

kędzierzyńsko-kozie

lski

I

 

Kędzierzyn-Koźle (m.), Cisek, Pawłowiczki,

Polska Cerekiew, Reńska Wieś

 

 

II

Bierawa

 

kluczborski

 

I

 

Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie,

Wołczyn

 

krapkowicki

 

I

 

Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce,

Zdzieszowice

namysłowski

I

Domaszowice, Namysłów, Świerczów, Wilków

 

 

II

Pokój

 

 

nyski

 

 

I

 

 

Głuchołazy, Kamiennik, Korfantów,

Łambinowice, Nysa, Otmuchów, Paczków,

Pakosławice, Skoroszyce

 

oleski

 

I

 

Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno,

Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice

Opole (m.p.)

I

Opole (m.p.)

 

 

opolski

 

 

I

 

 

Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice,

Łubniany, Niemodlin, Popielów, Prószków,

Tarnów Opolski, Tułowice, Turawa

 

 

II

Chrząstowice, Murów, Ozimek

prudnicki

I

Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik

 

strzelecki

 

I

 

Izbicko, Jemielnica, Strzelce Opolskie,

Ujazd

 

 

II

Kolonowskie, Leśnica, Zawadzkie

podkarpackie

 

 

 

 

 

 

bieszczadzki

IV

Czarna, Lutowiska, Ustrzyki Dolne

 

brzozowski

 

III

 

Brzozów, Domaradz, Haczów, Jasienica

Rosielna

 

 

IV

Dydnia, Nozdrzec

 

dębicki

 

II

 

Dębica (m.), Czarna, Dębica, Pilzno,

Żyraków

 

 

III

Brzostek, Jodłowa

 

 

jarosławski

 

 

II

 

 

Jarosław (m.), Radymno (m.), Chłopice,

Jarosław, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik,

Radymno, Rokietnica, Roźwienica, Wiązownica

 

 

jasielski

 

 

III

 

 

Jasło (m.), Brzyska, Dębowiec, Jasło,

Kołaczyce, Osiek Jasielski, Skołyszyn,

Szerzyny, Tarnowiec

 

 

IV

Krempna, Nowy Żmigród

kolbuszowski

II

Kolbuszowa, Majdan Królewski, Raniżów,

 

 

III

Cmolas, Niwiska, Dzikowiec

Krosno (m.p.)

III

Krosno (m.p.)

 

 

krośnieński

 

 

III

 

 

Chorkówka, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze,

Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce

Piastowe, Rymanów, Wojaszówka

 

 

IV

Dukla

leski

IV

Baligród, Cisna, Lesko, Olszanica, Solina

 

leżajski

 

III

 

Leżajsk (m.), Grodzisko Dolne, Kuryłówka,

Leżajsk, Nowa Sarzyna

lubaczowski

II

Oleszyce, Stary Dzików

 

 

 

 

III

 

Lubaczów (m.), Cieszanów, Horyniec- Zdrój,

Lubaczów, Narol, Wielkie Oczy

łańcucki

II

Łańcut (m.), Czarna, Łańcut, Markowa

 

 

III

Białobrzegi, Rakszawa, Żołynia

 

 

 

mielecki

 

 

 

II

 

 

 

Mielec (m.), Borowa, Czermin,

Gawłuszowice, Mielec, Padew Narodowa,

Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów

Narodowy, Wadowice Górne

niżański

II

Jarocin

 

 

 

 

III

 

Harasiuki, Jeżowe, Krzeszów, Nisko, Rudnik

nad Sanem, Ulanów

Przemyśl (m.p.)

II

Przemyśl (m.p.)

przemyski

II

Medyka, Orły, Przemyśl, Stubno, Żurawica

 

 

III

Dubiecko, Fredropol, Krasiczyn, Krzywcza

 

 

IV

Bircza

 

przeworski

 

II

 

Przeworsk (m.), Gać, Kańczuga, Przeworsk,

Zarzecze

 

 

 

 

III

 

Adamówka, Jawornik Polski, Sieniawa,

Tryńcza

 

ropczycko-sędziszow

ski

II

 

Iwierzyce, Ostrów, Sędziszów Małopolski

 

 

 

III

Ropczyce, Wielopole Skrzyńskie

Rzeszów (m.p.)

II

Rzeszów (m.p.)

 

 

rzeszowski

 

 

II

 

 

Boguchwała, Głogów Małopolski, Krasne,

Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko,

Tyczyn

 

 

 

 

III

 

Dynów (m.), Błażowa, Chmielnik, Dynów,

Hyżne, Kamień, Lubenia

sanocki

III

Sanok (m.), Besko, Sanok, Zarszyn

 

 

IV

Bukowsko, Komańcza, Tyrawa Wołoska, Zagórz

 

stalowowolski

 

II

 

Stalowa Wola (m.), Pysznica, Radomyśl nad

Sanem, Zaklików, Zaleszany

 

 

III

Bojanów

 

strzyżowski

 

III

 

Czudec, Frysztak, Niebylec, Strzyżów,

Wiśniowa

Tarnobrzeg (m.p.)

II

Tarnobrzeg (m.p.)

 

tarnobrzeski

 

II

 

Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów,

Nowa Dęba

podlaskie

 

 

 

 

 

 

augustowski

III

Augustów (m.), Augustów, Bargłów Kościelny

 

 

IV

Lipsk, Nowinka, Płaska, Sztabin

Białystok (m.p.)

IV

Białystok (m.p.)

białostocki

III

Poświętne, Zawady

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

 

Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo

Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Łapy,

Michałowo, Supraśl, Suraż, Turośń

Kościelna, Tykocin, Wasilków, Zabłudów

 

 

bielski

 

 

III

 

 

Bielsk Podlaski (m.), Brańsk (m.), Bielsk

Podlaski, Boćki, Brańsk, Orla, Rudka,

Wyszki

 

grajewski

 

IV

 

Grajewo (m.), Grajewo, Radziłów, Rajgród,

Szczuczyn, Wąsosz

hajnowski

III

Hajnówka (m.)

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze

Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew,

Narewka

 

kolneński

 

IV

 

Kolno (m.), Grabowo, Kolno, Mały Płock,

Stawisk, Turośl

Łomża (m.p.)

III

Łomża (m.p.)

 

łomżyński

 

III

 

Łomża, Miastkowo, Nowogród, Piątnica,

Śniadowo, Wizna

 

 

IV

Jedwabne, Przytuły, Zbójna

 

moniecki

 

IV

 

Goniądz, Jasionówka, Jaświły, Knyszyn,

Krypno, Mońki, Trzcianne

sejneński

IV

Sejny (m.), Giby, Krasnopol, Puńsk, Sejny

 

 

siemiatycki

 

 

III

 

 

Siemiatycze (m.), Drohiczyn, Dziadkowice,

Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec -

Stacja, Perlejewo, Siemiatycze

 

 

sokólski

 

 

IV

 

 

Dąbrowa Białostocka, Janów, Korycin,

Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra,

Sokółka, Suchowola, Szudziałowo

Suwałki (m.p.)

IV

Suwałki (m.p.)

 

 

suwalski

 

 

IV

 

 

Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl,

Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki,

Wiżajny

 

 

 

wysokomazowiecki

 

 

 

III

 

 

 

Wysokie Mazowieckie (m.), Ciechanowiec,

Czyżew-Osada, Klukowo, Kobylin-Borzymy,

Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły,

Szepietowo, Wysokie Mazowieckie

 

zambrowski

 

III

 

Zambrów (m.), Kołaki Kościelne, Rutki,

Szumowo, Zambrów

pomorskie

 

 

 

 

 

 

bytowski

III

Kołczygłowy, Miastko, Trzebielino

 

 

 

 

IV

 

Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka,

Lipnica, Parchowo, Studzienice, Tuchomie

chojnicki

II

Chojnice (m.), Brusy, Chojnice, Czersk

 

 

III

Konarzyny

 

człuchowski

 

III

 

Człuchów (m.), Czarne, Człuchów, Debrzno,

Koczała, Przechlewo, Rzeczenica

Gdańsk (m.p.)

I

Gdańsk (m.p.)

 

 

gdański

 

 

I

 

 

Pruszcz Gdański (m.), Cedry Wielkie,

Pruszcz Gdański, Pszczółki, Suchy Dąb,

Trąbki Wielkie

 

 

II

Kolbudy

 

 

IV

Przywidz

Gdynia (m.p.)

I

Gdynia (m.p.)

kartuski

II

Żukowo

 

 

III

Przodkowo

 

 

 

 

IV

 

Chmielno, Kartuzy, Sierakowice, Somonino,

Stężyca, Sulęczyno

kościerski

II

Stara Kiszewa

 

 

 

 

III

 

Kościerzyna (m.), Dziemiany, Karsin,

Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma

 

kwidzyński

 

I

 

Kwidzyn (m.), Gardeja, Kwidzyn, Ryjewo,

Sadlinki

 

 

II

Prabuty

 

lęborski

 

III

 

Lębork (m.), Łeba (m.), Nowa Wieś

Lęborska, Wicko

 

 

IV

Cewice

 

malborski

 

I

 

Malbork (m.), Lichnowy, Malbork, Miłoradz,

Nowy Staw, Stare Pole,

 

nowodworski

 

I

 

Krynica Morska (m.), Nowy Dwór Gdański,

Ostaszewo, Stegna, Sztutowo

pucki

I

Kosakowo

 

 

 

 

II

 

Hel (m.), Jastarnia (m.), Puck (m.),

Władysławowo (m.), Krokowa, Puck

Słupsk (m.p.)

II

Słupsk (m.p.)

słupski

II

Damnica, Kobylnica, Słupsk

 

 

 

 

III

 

Ustka (m.), Dębnica Kaszubska, Główczyce,

Kępice, Potęgowo, Smołdzino, Ustka

Sopot (m.p.)

I

Sopot (m.p.)

 

 

starogardzki

 

 

I

 

 

Skórcz (m.), Starogard Gdański (m.),

Bobowo, Lubichowo, Osiek, Skórcz, Smętowo

Graniczne, Starogard Gdański, Zblewo

 

 

 

 

II

 

Czarna Woda (m.), Kaliska, Osieczna,

Skarszewy

sztumski

I

Stary Targ, Sztum

 

 

 

 

II

 

Dzierzgoń, Mikołajki Pomorskie, Stary

Dzierzgoń

 

tczewski

 

I

 

Tczew (m.), Gniew, Morzeszczyn, Pelplin,

Subkowy, Tczew

wejherowski

I

Reda (m.), Rumia (m.)

 

 

 

 

II

 

Wejherowo (m.), Choczewo, Gniewino,

Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo

 

 

III

Linia

śląskie

 

 

 

 

 

 

będziński

I

Sławków (m.), Mierzęcice, Psary, Siewierz

 

 

 

 

II

 

Będzin (m.), Czeladź (m.), Wojkowice (m.),

Bobrowniki

 

Bielsko-Biała

(m.p.)

III

 

Bielsko-Biała (m.p.)

 

bielski

II

Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice

 

 

III

Jasienica, Jaworze, Kozy

 

 

 

 

IV

 

Szczyrk (m.), Buczkowice, Porąbka,

Wilkowice

 

bieruńsko-lędziński

I

 

Bieruń (m.), Imielin (m.), Lędziny (m.),

Bojszowy, Chełm Śląski

Bytom (m.p.)

II

Bytom (m.p.)

cieszyński

I

Zebrzydowice

 

 

II

Chybie, Hażlach, Strumień

 

 

III

Cieszyn (m.), Dębowiec, Skoczów

 

 

 

 

IV

 

Ustroń (m.), Wisła (m.), Brenna, Goleszów,

Istebna

Chorzów (m.p.)

II

Chorzów (m.p.)

 

Częstochowa

(m.p.)

II

 

Częstochowa (m.p.)

 

częstochowski

I

Mykanów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II

 

 

 

 

Blachownia, Dąbrowa Zielona, Janów,

Kamienica Polska, Kłomnice, Koniecpol,

Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów,

Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny,

Starcza

 

Dąbrowa

Górnicza (m.p.)

II

 

Dąbrowa Górnicza (m.p.)

 

Gliwice (m.p.)

II

Gliwice (m.p.)

 

gliwicki

 

I

 

Pyskowice (m.), Pilchowice, Rudziniec,

Sośnicowice, Toszek, Wielowieś

 

 

II

Knurów (m.), Gierałtowice

 

Jastrzębie-Zdrój

(m.p.)

II

 

Jastrzębie-Zdrój (m.p.)

 

Jaworzno (m.p.)

I

Jaworzno (m.p.)

Katowice (m.p.)

II

Katowice (m.p.)

 

kłobucki

 

I

 

Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedźno, Opatów,

Panki, Popów, Przystajń

 

 

II

Wręczyca Wielka

 

lubliniecki

 

I

 

Lubliniec (m.), Boronów, Ciasna, Herby,

Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki

 

mikołowski

 

I

 

Łaziska Górne (m.), Mikołów (m.), Orzesze

(m.), Ornontowice, Wyry

Mysłowice (m.p.)

I

Mysłowice (m.p.)

 

myszkowski

 

II

 

Myszków (m.), Koziegłowy, Niegowa, Poraj,

Żarki

 

Piekary

Śląskie (m.p.)

II

 

Piekary Śląskie (m.p.)

 

 

pszczyński

 

I

 

Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Pawłowice,

Pszczyna, Suszec

 

 

II

Miedźna

 

 

raciborski

 

 

I

 

 

Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia

Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie,

Rudnik

 

 

II

Racibórz (m.)

 

Ruda

Śląska (m.p.)

II

 

Ruda Śląska (m.p.)

 

Rybnik (m.p.)

II

Rybnik (m.p.)

 

rybnicki

 

I

 

Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice,

Jejkowice, Lyski

 

 

II

Świerklany

 

Siemianowice

Śląskie (m.p.)

II

 

Siemianowice Śląskie (m.p.)

 

Sosnowiec (m.p.)

II

Sosnowiec (m.p.)

 

Świętochłowice

(m.p.)

II

 

Świętochłowice (m.p.)

 

 

tarnogórski

 

I

 

Kalety (m.), Krupski Młyn, Ożarowice,

Świerklaniec, Tworóg, Zbrosławice

 

 

 

 

II

 

Miasteczko Śląskie (m.), Radzionków (m.),

Tarnowskie Góry (m.)

Tychy (m.p.)

I

Tychy (m.p.)

wodzisławski

I

Godów, Gorzyce, Lubomia

 

 

 

 

II

 

Pszów (m.), Radlin (m.), Rydułtowy (m.),

Wodzisław Śląski (m.), Marklowice, Mszana

Zabrze (m.p.)

II

Zabrze (m.p.)

 

 

zawierciański

 

 

II

 

 

Poręba (m.), Zawiercie (m.), Irządze,

Kroczyce, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica,

Szczekociny, Włodowice, Żarnowiec

Żory (m.p.)

I

Żory (m.p.)

 

żywiecki

 

III

 

Żywiec (m.), Czernichów, Gilowice,

Łękawica, Łodygowice, Ślemień

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Milówka,

Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Świnna,

Ujsoły, Węgierska Górka

świętokrzyskie

 

 

 

 

 

 

buski

II

Pacanów

 

 

 

 

III

 

Busko-Zdrój, Gnojno, Nowy Korczyn,

Solec-Zdrój, Stopnica, Tuczępy, Wiślica

 

jędrzejowski

 

II

 

Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice,

Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków, Wodzisław

 

kazimierski

 

II

 

Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka,

Opatowiec, Skalbmierz

Kielce (m.p.)

II

Kielce (m.p.)

 

 

kielecki

 

 

II

 

 

Chęciny, Daleszyce, Miedziana Góra,

Morawica, Piekoszów, Sitkówka-Nowiny,

Strawczyn

 

 

 

 

 

 

III

 

 

Bieliny, Bodzentyn, Chmielnik, Górno,

Łagów, Łopuszno, Masłów, Mniów, Nowa

Słupia, Pierzchnica, Raków, Zagnańsk

konecki

II

Fałków, Słupia (Konecka)

 

 

 

 

III

 

Gowarczów, Końskie, Radoszyce, Ruda

Maleniecka, Smyków, Stąporków

 

opatowski

 

II

 

Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Opatów,

Ożarów, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice

 

ostrowiecki

 

II

 

Ostrowiec Świętokrzyski (m.), Bałtów,

Bodzechów, Ćmielów, Kunów, Waśniów

pińczowski

II

Działoszyce, Michałów, Złota

 

 

III

Kije, Pińczów

 

 

sandomierski

 

 

II

 

 

Sandomierz (m.), Dwikozy, Klimontów,

Koprzywnica, Łoniów, Obrazów, Samborzec,

Wilczyce, Zawichost

 

skarżyski

 

II

 

Skarżysko-Kamienna (m.), Bliżyn, Skarżysko

Kościelne

 

 

III

Łączna, Suchedniów

 

starachowicki

 

II

 

Starachowice (m.), Brody, Mirzec, Pawłów,

Wąchock

 

staszowski

 

II

 

Bogoria, Łubnice, Osiek, Połaniec,

Rytwiany, Staszów

 

 

III

Oleśnica, Szydłów

włoszczowski

II

Kluczewsko, Moskorzew, Radków, Secemin

 

 

III

Krasocin, Włoszczowa

warmińsko-mazurski

e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bartoszycki

 

II

 

Bartoszyce (m.), Bartoszyce, Bisztynek,

Sępopol

 

 

III

Górowo Iławeckie (m.), Górowo Iławeckie

braniewski

I

Braniewo (m.)

 

 

 

 

II

 

Braniewo, Frombork, Lelkowo, Pieniężno,

Płoskinia, Wilczęta

 

działdowski

 

III

 

Działdowo (m.), Działdowo, Iłowo-Osada,

Lidzbark, Płośnica, Rybno

Elbląg (m.p.)

I

Elbląg (m.p.)

elbląski

I

Elbląg, Gronowo Elbląskie

 

 

 

 

II

 

Godkowo, Markusy, Milejewo, Młynary,

Pasłęk, Rychliki, Tolkmicko

 

ełcki

 

III

 

Ełk (m.), Ełk, Kalinowo, Prostki, Stare

Juchy

 

giżycki

 

III

 

Giżycko (m.), Giżycko, Kruklanki, Miłki,

Ryn, Wydminy

gołdapski

IV

Banie Mazurskie, Dubeninki, Gołdap

 

iławski

 

II

 

Iława (m.), Lubawa (m.), Iława, Kisielice,

Lubawa, Susz, Zalewo

 

kętrzyński

 

II

 

Kętrzyn (m.), Barciany, Kętrzyn, Korsze,

Reszel

 

 

III

Srokowo

 

lidzbarski

 

II

 

Lidzbark Warmiński (m.), Kiwity, Lidzbark

Warmiński, Lubomino, Orneta

mrągowski

II

Mrągowo (m.), Mrągowo, Sorkwity

 

 

III

Mikołajki, Piecki

nidzicki

III

Janowiec Kościelny, Kozłowo, Nidzica

 

 

IV

Janowo

 

nowomiejski

 

II

 

Nowe Miasto Lubawskie (m.), Biskupiec,

Kurzętnik, Nowe Miasto Lubawskie

 

 

III

Grodziczno

 

olecki

 

IV

 

Kowale Oleckie, Olecko, Świętajno,

Wieliczki

Olsztyn (m.p.)

II

Olsztyn (m.p.)

 

olsztyński

 

II

 

Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Dywity,

Jeziorany, Kolno, Świątki

 

 

 

 

III

 

Gietrzwałd, Jonkowo, Olsztynek, Purda,

Stawiguda

 

ostródzki

 

II

 

Ostróda (m.), Małdyty, Miłakowo, Miłomłyn,

Morąg, Ostróda

 

 

III

Dąbrówno, Grunwald, Łukta

piski

III

Biała Piska, Orzysz, Pisz, Ruciane-Nida

szczycieński

III

Szczytno (m.), Dźwierzuty, Pasym

 

 

 

 

IV

 

Jedwabno, Rozogi, Szczytno, Świętajno,

Wielbark

węgorzewski

III

Budry, Pozezdrze, Węgorzewo

wielkopolskie

 

 

 

 

 

 

chodzieski

I

Budzyń, Margonin

 

 

II

Chodzież (m.), Chodzież, Szamocin

 

czarnkowsko-trzcian

ecki

II

 

Czarnków (m.), Czarnków, Lubasz, Połajewo

 

 

 

 

 

III

 

Drawsko, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka,

Wieleń

 

 

gnieźnieński

 

 

I

 

 

Gniezno (m.), Czerniejewo, Gniezno,

Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn,

Niechanowo, Trzemeszno, Witkowo

 

gostyński

 

I

 

Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia,

Pępowo, Piaski, Pogorzela, Poniec

 

grodziski

 

I

 

Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec,

Wielichowo

 

 

II

Rakoniewice

jarociński

I

Jaraczewo, Jarocin, Kotlin, Żerków

 

 

 

kaliski

 

 

 

II

 

 

 

Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia,

Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków,

Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki,

Żelazków

Kalisz (m.p.)

II

Kalisz ( m.p.)

 

kępiński

 

I

 

Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska,

Perzów, Rychtal, Trzcinica

 

 

kolski

 

 

II

 

 

Koło (m.), Babiak, Chodów, Dąbie,

Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec,

Olszówka, Osiek Mały, Przedecz

Konin (m.p.)

II

Konin (m.p.)

 

 

 

koniński

 

 

 

II

 

 

 

Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi,

Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów,

Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Ślesin,

Wierzbinek, Wilczyn

 

kościański

 

I

 

Kościan (m.), Czempiń, Kościan, Krzywiń,

Śmigiel

 

krotoszyński

 

I

 

Sulmierzyce (m.), Kobylin, Koźmin

Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew, Zduny

Leszno (m.p.)

I

Leszno (m.p.)

 

leszczyński

 

I

 

Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna,

Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice

 

międzychodzki

 

I

 

Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód,

Sieraków

nowotomyski

I

Kuślin, Lwówek, Opalenica, Zbąszyń

 

 

II

Miedzichowo, Nowy Tomyśl

obornicki

I

Rogoźno, Ryczywół

 

 

III

Oborniki

 

 

 

ostrowski

 

 

 

II

 

 

 

Ostrów Wielkopolski (m.), Nowe

Skalmierzyce, Odolanów, Ostrów

Wielkopolski, Przygodzice, Raszków,

Sieroszewice, Sośnie

 

 

ostrzeszowski

 

 

II

 

 

Czajków, Doruchów, Grabów nad Prosną,

Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat,

Ostrzeszów

 

 

pilski

 

 

II

 

 

Piła (m.), Białośliwie, Łobżenica,

Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Ujście,

Wyrzysk, Wysoka

 

 

III

Kaczory

pleszewski

I

Dobrzyca, Pleszew

 

 

II

Chocz, Czermin, Gizałki, Gołuchów

Poznań (m.p.)

I

Poznań (m.p.)

 

 

 

 

poznański

 

 

 

 

I

 

 

 

 

Luboń (m.), Puszczykowo (m.), Buk,

Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki,

Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Pobiedziska,

Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz,

Tarnowo Podgórne

 

 

II

Murowana Goślina

 

rawicki

 

I

 

Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka,

Pakosław, Rawicz

słupecki

I

Orchowo, Powidz, Strzałkowo

 

 

 

 

II

 

Słupca (m.), Lądek, Ostrowite, Słupca,

Zagórów

 

 

szamotulski

 

 

I

 

 

Obrzycko (m.), Duszniki, Kaźmierz,

Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły,

Wronki

 

średzki

 

I

 

Dominowo, Nowe Miasto nad Wartą, Środa

Wielkopolska, Zaniemyśl

 

 

II

Krzykosy

śremski

I

Brodnica, Dolsk, Książ Wielkopolski, Śrem

 

turecki

 

II

 

Turek (m.), Brudzew, Dobra, Kawęczyn,

Malanów, Przykona, Tuliszków, Turek

 

 

III

Władysławów

 

wągrowiecki

 

I

 

Wągrowiec (m.), Damasławek, Gołańcz,

Mieścisko, Wapno, Wągrowiec

 

 

II

Skoki

wolsztyński

I

Przemęt, Siedlec, Wolsztyn

wrzesiński

I

Kołaczkowo, Miłosław, Nekla, Września

 

 

II

Pyzdry

 

złotowski

 

II

 

Złotów (m.), Jastrowie, Krajenka, Lipka,

Okonek, Tarnówka, Zakrzewo, Złotów

zachodniopomorskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

białogardzki

II

Białogard (m.)

 

 

III

Białogard, Karlino, Tychowo

 

choszczeński

 

I

 

Bierzwnik, Choszczno, Drawno, Krzęcin,

Pełczyce, Recz

 

drawski

 

III

 

Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski,

Ostrowice

 

 

IV

Czaplinek, Wierzchowo, Złocieniec

 

goleniowski

 

I

 

Goleniów, Maszewo, Nowogard, Osina,

Przybiernów, Stepnica

 

gryficki

 

I

 

Brojce, Gryfice, Karnice, Płoty, Rewal,

Trzebiatów

 

 

gryfiński

 

 

I

 

 

Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino,

Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo,

Trzcińsko-Zdrój, Widuchowa

 

kamieński

 

I

 

Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski,

Międzyzdroje, Świerzno, Wolin

kołobrzeski

II

Kołobrzeg (m.)

 

 

 

 

III

 

Dygowo, Gościno, Kołobrzeg, Rymań,

Siemyśl, Ustronie Morskie

Koszalin (m.p)

II

Koszalin (m.p.)

 

koszaliński

 

III

 

Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Mielno,

Sianów, Świeszyno

 

 

IV

Manowo, Polanów

łobeski

I

Dobra

 

 

III

Łobez, Radowo Małe, Resko, Węgorzyno

myśliborski

I

Barlinek, Myślibórz, Nowogródek Pomorski

 

 

II

Boleszkowice, Dębno

 

policki

 

I

 

Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo, Nowe

Warpno, Police

 

pyrzycki

 

I

 

Bielice, Kozielice, Lipiany, Przelewice,

Pyrzyce, Warnice

sławieński

II

Sławno (m.), Sławno

 

 

III

Darłowo (m.), Darłowo, Postomino

 

 

IV

Malechowo

 

 

 

stargardzki

 

 

 

I

 

 

 

Stargard Szczeciński (m.), Chociwel,

Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka,

Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard

Szczeciński, Suchań

Szczecin (m.p.)

I

Szczecin (m.p.)

szczecinecki

II

Szczecinek (m.)

 

 

III

Barwice, Grzmiąca

 

 

IV

Biały Bór, Borne Sulinowo, Szczecinek

 

świdwiński

 

III

 

Świdwin (m.), Brzeżno, Połczyn-Zdrój,

Rąbino, Sławoborze, Świdwin

 

Świnoujście

(m.p.)

I

 

Świnoujście (m.p.)

 

 

wałecki

 

II

 

Wałcz (m.), Człopa, Mirosławiec, Tuczno,

Wałcz

 

* m.p. - gmina o statusie miasta, będąca miastem na prawach powiatu.

** m. - gmina o statusie miasta.

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ireneusz Sabat 03-11-2004 16:58:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ireneusz Sabat 03-11-2004
Ostatnia aktualizacja: Ireneusz Sabat 03-11-2004 16:58:40